سرخط خبرها
دوره جامع عکاسی غیر حضوری

کلاس آنلاین عکاسی

در کلاس آنلاین عکاسی؛ تمامی اصول و نکات ریز و درشت عکاسی به شما آموزش داده می شود.  عکاسی از دسته هنر هایی است که امروزه خواستار زیادی دارد و بازار کار آن نیز بسیار پررونق است. افزایش اهمیت تبلیغات و گسترش استفاده از فضای مجازی و سوشال مدیا در حیطه های مختلف، نیاز به داشتن عکس های باکیفیت را افزایش داده است. عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره و بسیاری از شاخه های دیگر عکاسی طبق نیاز های عمده‌ای که با این صنعت تعریف می شود، به وجود آمده‌اند. برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای در هر زمینه‌ای، ابتدا باید کار با دوربین و اصول اولیه را یاد بگیرید. یکی از بهترین راه ها شرکت در کلاس آنلاین عکاسی است.

کلاس آنلاین عکاسی مقدمات تا پیشرفته

کلاس آنلاین عکاسی توسط مجموعه های مختلفی برگزار می شود و شرکت در آن ها می تواند شما را در زمان کوتاهی به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل کند. درواقع طی این کلاس ها با عکاسی و شاخه های آن ها آشنا خواهید شد و می توانید با شرکت در کلاس عکاسی غیرحضوری این مهارت ها را به دست بیاورید و ببینید به چه زمینه ها و سبک هایی از نقاشی علاقه‌مند هستید.

هنرآموزی با برگزاری کلاس مجازی عکاسی در چند ترم به شما کمک می کند تا در بهترین شکل و راحت‌ترین شرایط ممکن صفر تا صد عکاسی را یاد بگیرید و با انجام برخی از تمرینات و کسب تجربه، در مدت زمان کوتاه در این زمینه خبره شوید. در این کلاس ها همه چیز درباره عکاسی گفته می شود و حتی اگر هیچ تجربه‌ای در این زمینه نداشته باشید، با شرکت در کلاس غیرحضوری عکاسی می توانید تمامی اصول عکاسی را یاد بگیرید و از هنر خود کسب درآمد کنید.

نمونه کلاس آنلاین عکاسی صنعت و معدن

کلاس آنلاین عکاسی صنعت و معدن در دو دوره مقدماتی و پیشرفته برای علاقه مندان جدی به یادگیری مهارت های عکاسی بصورت عملی و حرفه ای مناسب است که می خواهند با کمترین زمان عکاسی را بصورت حرفه ای بیاموزند. در این دوره عکاسی شما در کوتاه ترین زمان ممکن هر آنچه را برای عکاس شدن نیاز دارید یاد خواهید گرفت بطوری که بعد از گذراندن این دوره ها شما با کلیه اصول عکاسی و مطالب عکاسی پایه بصورت تئوری آشنا خواهید شد و بصورت عملی در ساعات جلسات کلاسی با کارکرد دوربین و منوهای دوربین دیجیتال خود آشنایی کامل خواهید یافت.

کلاس آنلاین عکاسی در بهترین شرایط و بالاترین سطح کیفی برگزار می شود و تمامی سرفصل های آن مانند کلاس های حضوری است. شما می توانید سوا لاتتان را بپرسید و با دیدن فیلم های آماده شده توانایی خود را تقویت کنید. در ادامه یک ویدئو از نمونه کار کلاس عکاسی غیرحضوری را مشاهده خواهید کرد.

مزایای کلاس عکاسی غیرحضوری

کلاس آنلاین عکاسی برای تمامی افراد طراحی شده‌اند و برای شرکت در آن ها نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای نیست. این کلاس ها کاملاً کاربردی هستند و به گونه‌ای طراحی می شوند که اکثر آموزش ها تنها تئوری نبوده و بعد از اتمام دوره ها هنر آموزان آماده‌ ورود به بازار کار می شوند. کلاس عکاسی غیرحضوری به شما اجازه ی این را می دهد که زمان خود را تنظیم کنید و بتوانید با راحتی کمتری از خانه و یا محل کارتان، در کلاس ها شرکت کنید.

برای تمامی جلسات ویدیویی هایی با بهترین کیفیت برای شما از قبل آماده شده است که می توانید آن ها را دانلود کنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید نیز می توانید از پشتیبان های تخصصی خود بپرسید. کلاس ها تعاملی هستند و تنها یک آموزش یک طرفه نمی باشد. بعد از گذراندن کلاس ها نیز تمامی مبانی و چهارچوب های مدرن و اصول پایه‌ی عکاسی را خواهید آموخت. این کلاس ها به‌صورت تصویری هستند و با دیدن تصویر هم کلاسی ها و استاد، جو یادگیری بیشتری ایجاد می شود. از دیگر مزایای آن وجود فایل ها در قالب پاور پوینت، پی دی اف و ویدیو است که می توانید آن ها را نگهدارید و بار ها مرور نمایید.

سرفصل های دوره جامع عکاسی غیر حضوری

برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی کافیست یک دوربین SDLR داشته باشید و به این هنر علاقه‌مند باشید. عکاسی یک هنر خلاقانه است و بعد از اینکه قوانین اصلی عکاسی را بدانید، می توانید دیدگاه و نگاه خود را به آن اضافه کنید و قاب های خاصی را ثبت کنید. اصول اولیه یکی هستند و با استفاده از آن ها می توانید سبک خود را خلق کنید و دنیا را آن‌طور که دوست دارید نشان دهید. دوره جامع عکاسی غیر حضوری سر فصل های مختلفی دارد که طی این دوره ها و ترم هایی که می گذرانید، می توانید تمامی هنر های عکاسی مانند آموزش عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره و بسیاری از شاخه های دیگر را در این کلاس ها دنبال کنید.

این دوره ها در چهار ترم اصلی برگزار می شوند. در ترم اول عکاسی دیجیتال و عمومی تدریس می شود و شما به طور کلی تمامی تکنیک های مربوط به عکاسی را به صورت کامل یاد می گیرید. در ترم دوم عکاسی تکنیکال را دنبال می کنید و ترم سوم شامل نورپردازی می شود. نورپردازی در عکاسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که تأثیر بسزایی می گذارد.

 درواقع اگر نور های مختلف را بشناسید و نحوه استفاده از آن ها را بدانید، عکس های شما بسیار بهتر و فن‌تر می شوند. ترم چهارم دوره جامع عکاسی غیر حضوری نیز کار با نرم‌افزارهای عکاسی و ادیت را می آموزید. درواقع ادیت عکس قدم آخر و لازمی است که باید حتماً انجام شود و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و جامع یاد بگیرید می تواند یک انقلاب بزرگ در عکاسی شما باشد. ترم آخر بیشترین تمرکز روی فتوشاپ و ادیت است.

نحوه ثبت نام در کلاس مجازی عکاسی

برای ثبت نام کلاس آنلاین عکاسی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند و اطلاعات کامل ثبت نام را در اختیار شما قرار دهند. همچنین می توانید با پر کردن فرم ثبت نام آنلاین درخواست بدهید تا اطلاعات بیشتر برای شما ارسال شود.

هزینه کلاس آنلاین عکاسی

هزینه کلاس عکاسی غیرحضوری با توجه به سطح و تعداد ترم ها متفاوت است. همچنین هزینه کلاس های حضوری و غیرحضوری کمی تفاوت دارند. برای اطلاع از قیمت های دقیق می توانید با مشاورین حرفه‌ای ما تماس بگیرید و آن ها به تمامی سؤال های شما در این باره پاسخ می دهند. این دوره ها 5 تا 6 ماه طول می کشند که ممکن است کمتر هم باشد.

همچنین استادی که می خواهید با او کلاس بردارید و دوره‌ای که انتخاب می کنید، بازه زمانی اسم نویسی و بسیاری از عوامل دیگر در تعیین قیمت کلاس مجازی عکاسی نقش دارند. قیمت ها به صورت تخمینی بین 2500 تا 7500 می باشند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت توضیحات کامل، می توانید از طریق شماره های درج شده با ما در تماس باشید.

آموزش آنلاین عکاسی

تجهیزات لازم برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی

برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی به امکانات خاصی نیاز ندارید و کافیست یک دوربین DSLR داشته باشید و به عکاسی نیز عشق بورزید. تمامی اطلاعات به شما داده می شوند و با تمرین و مطالعه می توانید مهارت‌هایتان را ارتقا دهید و به یک عکاس مشهور تبدیل شوید. همچنین از آنجایی که این کلاس ها به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شوند، باید دانش کافی جهت شرکت در کلاس ها را داشته باشید. داشتن یک موبایل هوشمند که بتوانید با آن در کلاس ها شرکت کنید نیز ضروری است. اینترنت پرسرعت خوب از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر مودم قطع شود دیگر نمی توانید در کلاس حضور داشته باشید.

جمع بندی

دوره های آموزشی جامع عکاسی صنعت و معدن به دو صورت حضوری و آنلاین مطابق با استاندارد های بین المللی جهت ورود به بازار کار حرفه ای برگزار می شود. کلاس آنلاین عکاسی علم و صنعت، علاوه بر آموزش اصولی و تخصصی این رشته هنری، تجربه و مهارت های کافی برای ورود به بازار کار را نیز در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب در حین آموزش عکاسی می توانید نمونه کارهای حرفه ای نظیر عکاسی پرتره، عکاسی بوکه و … تهیه کنید و میزان تجربه و مهارت خودتان را در این حرفه افزایش دهید.

راه های ارتباطی با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
02144111229
02146094117
02146094118

مطلب پیشنهادی

آموزش عکاسی در زمستان

عکاسی در زمستان

همه ما در مسافرت‌ها و مهمانی‌ها‌، در کنار دوستان و عزیزانمان و می‌توان گفت در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *