خانه صنعت و معدن

معتبرترین آموزشگاه عکاسی با متدهای 2020

معتبرترین آموزشگاه عکاسی با متدهای 2020 کلیدی طلایی برای ورود شما به بازار کار حرفه ای … پس اگر به این حرفه علاقه دارید ، با ما همراه باشید در ادامه مطلب راجع به هر آنچه که در این دوره آموزش داده می شود برایتان توضیح خواهیم داد .

دوره عکاسی

شیوه برگزاری دوره های عکاسی به صورت جامع و اجرایی

برگزاری دوره های عکاسی در مجموعه صنعت و معدن به صورت عملی و اجرایی می باشد و با گذراندن این دوره دیگر نیازی به آموزش های بیشتر نخواهید داشت زیرا در این دوره از صفر تا صد عکاسی به شما آموزش داده خواهد شد و به هر آن چه که برای ورود به بازار کار حرفه ای عکاسی نیاز داشته باشید دست خواهید یافت .

کلاس های عکاسی علاوه بر مدرک معتبر و بین المللی باید شما را برای ورود به بازار کار حرفه ای و کسب درآمد آماده کند و آموزش ها باید مطابق با متد های روز دنیا باشد که برای انجام پروژه ها و لذت بردن از رشته ای که در آن آموزش حرفه ای دیده اید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید .

نکته ای که برای ورود به دوره عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن باید بدانید این است که شما برای شروع این دوره نیازی به گذراندن پیش نیاز نخواهید داشت.
البته بعضی از شما عزیزان صرفا برای علاقه شخصی و لذت از عکاسی در دوره های عکاسی ثبت نام می کنید که این موضوع نیز در اجرای پروژه ها و سیاست برگزاری دوره ها لحاظ شده است .

دوره عکاسی

در دوره عکاسی چه مهارت هایی را کسب می کنید ؟

ترم ۱ : عکاسی عمومی و دیجیتال

در این ترم با اصول اولیه و مبانی عکاسی و مفاهیم آن آشنا خواهید شد . آشنایی با دوربین و تسلط بر منوی آن ، سرعت شاتر و کاربرد دیافراگم درعکاسی ، عمق میدان ، کادربندی و ترکیب بندی و… از جمله مواردی است که دراین ترم آموزش داده خواهد شد.

ترم دوم : عکاسی تکنیکال

در ترم دوم تکنیک های مختلف در همه ژانرهای عکاسی ، پرورش خلاقیت در عکاسی و ایده پردازی و استفاده از ابزار و وسایل متفاوت در عکاسی ؛ آشنایی با سبک های مختلف عکاسی مثل عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی معماری ، عکاسی مدلینگ وعکاسی طبیعت … همه این ها مواردی است که به صورت اصولی در این ترم آموزش خواهید دید.

ترم سوم : نورپردازی استدیویی در عکاسی

نور مهمترین عنصر در عکاسی است بهتر است بگوییم عکاسی ثبت نور در عکاسی است . شناخت نور و تاثیر آن در عکس از نکاتی است که به عنوان یک عکاس حرفه ای باید توانایی شناخت و به کارگیری اصولی تجهیزات نورپردازی و حتی خلاقیت در استفاده از ابزار و نور را داشته باشید .

بعد از آشنایی با تاثیرات نور و شناخت تجهیزات نورپردازی در آتلیه ، با استفاده از خلاقیت می توانید عکس های خارق العاده ای را ثبت کنید و از عکاسی در آتلیه و جذابیت های آن لذت ببرید . در این ترم انواع نورپردازی وتکنیک های مختلف به شما آموزش داده می شود و شما تکنیک های نورپردازی درعکاسی پرتره ، مدلینگ، صنعتی ، تبلیغاتی و… را به صورت حرفه ای آموزش می بینید .

ترم چهارم : نرم افزارادیت عکس در عکاسی

در ترم چهار با آموزش نرم افزارهای تخصصی می توانید عکس هایی که میگیرید را با تغییر کنتراست ، رتوش چهره ، بکگراند سازی ، ساخت آلبوم ژورنالی …و یا ادیت های ظریف و جذاب به یک عکس زیباتر تبدیل کنید . همچنین آماده سازی عکس ها جهت چاپ به شما آموزش داده می شود .

دوره عکاسی

راهنمای ثبت نام در دوره جامع عکاسی

جهت مشاوره و راهنمایی برای ثبت نام در دوره جامع عکاسی شما می توانید از طریق واتساپ و یا شماره های درج شده در سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن درارتباط باشید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

 

راه های ارتباطی با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن
راه های ارتباطی:
02144111229
02146094117
02146094118

مطلب پیشنهادی

عکاسی سینما و تئاتر

عکاسی سینما و تئاتر چیست؟

عکاسی در تئاتر از سخت ترین و چالش برانگیزترین زمینه های عکاسی محسوب می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید